OON zagra support przed T.Love na koncercie w Hali Mięsnej!

Muzycy z projektu Ocean of Noise zagrają przed T.Love! Zespół, którego liderem jest Muniek Staszczyk zagra w Białymstoku 30 listopada 2012 roku, a nasz zespół będzie go tego dnia supportował. 

Koncert OON oraz T.Love to jedno z wydarzeń cyklu koncertów z serii "Rock in Hala Mięsna". Kazik na Żywo, Dżem czy Myslovitz to kilka z zespołów, które pojawią się w Białymstoku by zagrać w specjalnie zaadaptowanej na koncerty dawnej hali mięsnej przy ulicy Bema 6. Białystok tym samym zyskał jeszcze jedno miejsce do organizacji dużych koncertów. Cieszymy się, że i my będziemy mogli się tam pojawić. Liczymy na Wasze liczne przybycie!0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Ocean of Noise to projekt stworzony przez Rafała Konopkę w 2007 roku przy współpracy z muzykami z polskiej sceny alternatywnej. Materiał został zarejestrowany w białostockim studio hertz, a w czerwcu 2013 wydany nakładem Wytwórni Światowej (CZYTAJ WIĘCEJ)

O wydarzeniach związanych z projektem Ocean of Noise na bieżąco informujemy przez naszą OFICJALNĄ STRONĘ oraz na FACEBOOKU. Więcej wskazówek, jak nas znaleźć - w zakładce KONTAKT

Część naszych utworów jest dostępna do słuchania za darmo. Znajdziesz je w zakładce MUZYKA - utwory udostępniamy poprzez serwis YouTube oraz SoundCloud. Zapraszamy też na nasze KONCERTY oraz zachęcamy do KUPIENIA PŁYTY.