Ocean of Noise zagrał w Gram Off Onie


Ocean of Noise oraz Stars About 9 listopada 2012 zagrali w klubokawiarni Gram Off On!

Ocean of Noise po raz drugi zawitało w gościnne progi klubokawiarni Gram Off On w Białymstoku (przy ulicy Malmeda 17). Rafał Konopka wraz z zespołem zagrali repertuar z czekającej na premierę płyty "Ocean of Noise". Później wystąpił białostocki zespół Stars About. Publiczność w kawiarni miała więc okazję posłuchać alternatywnego rocka i popowych melodii (to o nas) oraz rocka alternatywnego inspirowanego brytyjskimi i amerykańskimi brzmieniami określanego czasami jako "slow motion rock" (to o naszych kolegach ze Stars About).

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Ocean of Noise to projekt stworzony przez Rafała Konopkę w 2007 roku przy współpracy z muzykami z polskiej sceny alternatywnej. Materiał został zarejestrowany w białostockim studio hertz, a w czerwcu 2013 wydany nakładem Wytwórni Światowej (CZYTAJ WIĘCEJ)

O wydarzeniach związanych z projektem Ocean of Noise na bieżąco informujemy przez naszą OFICJALNĄ STRONĘ oraz na FACEBOOKU. Więcej wskazówek, jak nas znaleźć - w zakładce KONTAKT

Część naszych utworów jest dostępna do słuchania za darmo. Znajdziesz je w zakładce MUZYKA - utwory udostępniamy poprzez serwis YouTube oraz SoundCloud. Zapraszamy też na nasze KONCERTY oraz zachęcamy do KUPIENIA PŁYTY.