Jest nowy singiel Ocean of Noise - 'I Want You'


Jest już nowy singiel Ocean of Noise! W oczekiwaniu na wydanie debiutanckiej płyty prezentujemy wam utwór "I Want You", który powstał z udziałem Magdaleny Nowety.  

Debiutancki album zespołu Ocean of Noise ukaże się wkrótce nakładem Wytwórni Światowej.
"Lekkość formy, bezpretensjonalność melodii i subtelna produkcja - to cechuje płytę "Ocean Of Noise". Całość ukaże się już niebawem, wtedy też poznacie singiel z udziałem Michała Wiraszko. Dziś prezentujemy natomiast pierwszy zwiastun wydawnictwa i zarazem utwór otwierający krążek: ,,I Want You”, w którym śpiewa Magdalena Noweta. Dacie się zauroczyć?"
- czytamy w zapowiedzi naszego Wydawcy.

W oczekiwaniu na oficjalny wideoklip do kolejnej piosenki Ocean of Noise zapraszamy do posłuchania naszego singla na serwisie YouTube:


Oraz SoundCloud:


0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Ocean of Noise to projekt stworzony przez Rafała Konopkę w 2007 roku przy współpracy z muzykami z polskiej sceny alternatywnej. Materiał został zarejestrowany w białostockim studio hertz, a w czerwcu 2013 wydany nakładem Wytwórni Światowej (CZYTAJ WIĘCEJ)

O wydarzeniach związanych z projektem Ocean of Noise na bieżąco informujemy przez naszą OFICJALNĄ STRONĘ oraz na FACEBOOKU. Więcej wskazówek, jak nas znaleźć - w zakładce KONTAKT

Część naszych utworów jest dostępna do słuchania za darmo. Znajdziesz je w zakładce MUZYKA - utwory udostępniamy poprzez serwis YouTube oraz SoundCloud. Zapraszamy też na nasze KONCERTY oraz zachęcamy do KUPIENIA PŁYTY.