Niech zabrzmi Ocean of Noise na 'Męskim Graniu 2013'

Ocean of Noise chce zagrać na trasie koncertowej “Męskie Granie 2013”! To Wy, Internauci, zdecydujecie, czy uda się nam realizacja tego marzenia.

Projekt muzyczny Ocean of Noise startuje w głosowaniu internautów, w którym nagrodą jest występ na trasie koncertowej Męskiego Grania 2013.


Chcecie pomóc? Jedyne co trzeba zrobić, to wskazać nas w ankiecie tegorocznej edycji trasy koncertowej Męskie Granie. Nasz projekt muzyczny znalazł się wśród 31 kapel, które twórcy imprezy uznali za obiecujące, interesujące i dobrze rokujące. Swoje głosy możecie oddawać od 25 maja do 13 lipca. Od Was zależy, czy ludzie w całej Polsce będą mieli okazję usłyszeć naszą muzykę.

Co trzeba zrobić? (przewodnik Krok po Kroku)

) Wystarczą dosłownie dwa kliknięcia w specjalnej aplikacji na facebookowym profilu Męskiego Grania. Znajduje się ona pod tym linkiem: http://goo.gl/A25CL. Aby móc zagłosować należy najpierw polubić profil, a wtedy załaduje się specjalna aplikacja z listą miast i wykonawców, którzy na danym przystanku chcą zagrać. 

Teraz wystarczy już tylko odnaleźć nasz zespół i kliknąć “Zagłosuj”. Warto też przy okazji posłuchać naszego singla “June” (innych wykonawców też można przesłuchać, świetnie bowiem grają dziewczęta i chłopaki).


Ocean of Noise może zagrać na trasie koncertowej "Męskie Granie 2013"Gdzie może zagrać Ocean Of Noise?

Z tegorocznych gospodarzy trasy koncertowej Męskiego Grania wybraliśmy następujące miasta: 
  • 13 lipca - Kraków 
  • 27 lipca - Wrocław 
  • 31 sierpnia - Żywiec 
  • 17 września - Warszawa 


Męskie Granie to już muzyczna marka, choć odbywa sie dopiero po raz czwarty. Łączy w sobie muzykę różnych pokoleń i doświadczeń - na scenie pojawiają się zarówno zespoły już utytułowane, jak i dopiero debiutujące. Do tych drugich chce dołączyć Ocean of Noise, który już w czerwcu wydaje swoja debiutancką płytę. Liczymy, że zobaczymy się na trasie!

Zagłosowałeś? Pochwal się i dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku!


0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Ocean of Noise to projekt stworzony przez Rafała Konopkę w 2007 roku przy współpracy z muzykami z polskiej sceny alternatywnej. Materiał został zarejestrowany w białostockim studio hertz, a w czerwcu 2013 wydany nakładem Wytwórni Światowej (CZYTAJ WIĘCEJ)

O wydarzeniach związanych z projektem Ocean of Noise na bieżąco informujemy przez naszą OFICJALNĄ STRONĘ oraz na FACEBOOKU. Więcej wskazówek, jak nas znaleźć - w zakładce KONTAKT

Część naszych utworów jest dostępna do słuchania za darmo. Znajdziesz je w zakładce MUZYKA - utwory udostępniamy poprzez serwis YouTube oraz SoundCloud. Zapraszamy też na nasze KONCERTY oraz zachęcamy do KUPIENIA PŁYTY.