Ocean of Noise może zagrać na Męskim GraniuSzczegóły tegorocznej edycji poznamy 10 czerwca, podczas premiery Męskiego Grania. Wśród wykonawców może znaleźć się też Ocean of Noise - nasz projekt startuje w głosowaniu Internautów, które rozpocznie się 25 maja. Będziemy wdzięczni za Wasze głosy!

Męskie Granie, choć dopiero od niedawna działa na polskim rynku muzycznym, już stało się jednym z ważniejszych wydarzeń. Od samego początku wspiera polskich artystów i udowadnia, że rodzima muzyka ma do zaoferowania bogactwo repertuaru, muzyczną odwagę i chęć do eksperymentowania.

Doskonale w ten klimat wpisuje się muzyka Ocean of Noise. Zwłaszcza, że twórcy Męskiego Grania stawiają też na wspieranie artystów początkujących lub nieznanych dotąd szerokiej publiczności, ale z ogromnym potencjałem i mogących już wkrótce wyznaczać nowe trendy w polskiej muzyce. Na zaproszenie Marki Żywiec odpowiedzieliśmy także my - od 25 maja do 13 lipca możecie na nas głosować na profilu wydarzenia na Facebooku www.facebook.com/meskiegranie za pomocą dedykowanej aplikacji. Wystarczy w gronie 31 artystów znaleźć Ocean of Noise.

Jak wygląda mechanizm konkursu?  Przez tydzień możecie wskazywać tego wykonawcę lub zespół, który chcecie usłyszeć w danym mieście. A w sobotę w Trójce w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" około godziny 16:15 wyniki rywalizacji ogłosi Piotr Stelmach - patron konkursu. .
Szczegóły  tegorocznej edycji Męskiego Grania poznamy już 10 czerwca na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia w audycji "W Tonacji Trojki" w godzinach 15:00-16:00.


Tegoroczne Męskie Granie zawita do następujących miast:
Kraków - 13 lipca
Chorzów -20 lipca
Wrocław - 27 lipca
Gdańsk - 3 sierpnia
Poznań- 10 sierpnia
Warszawa - 17 sierpnia
Żywiec - 31 sierpnia


Więcej o Męskim Graniu już wkrótce na: www.meskiegranie.pl


Wiadomość za: Magazyn Gitarzysta

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Ocean of Noise to projekt stworzony przez Rafała Konopkę w 2007 roku przy współpracy z muzykami z polskiej sceny alternatywnej. Materiał został zarejestrowany w białostockim studio hertz, a w czerwcu 2013 wydany nakładem Wytwórni Światowej (CZYTAJ WIĘCEJ)

O wydarzeniach związanych z projektem Ocean of Noise na bieżąco informujemy przez naszą OFICJALNĄ STRONĘ oraz na FACEBOOKU. Więcej wskazówek, jak nas znaleźć - w zakładce KONTAKT

Część naszych utworów jest dostępna do słuchania za darmo. Znajdziesz je w zakładce MUZYKA - utwory udostępniamy poprzez serwis YouTube oraz SoundCloud. Zapraszamy też na nasze KONCERTY oraz zachęcamy do KUPIENIA PŁYTY.