Oficjalny wideoklip do utworu 'June' projektu Ocean of Noise

Z przyjemnością prezentujemy Wam pierwszy, oficjalny teledysk promujący debiutancką płytę projektu Ocean of Noise. Album "Ocean of Noise" ukaże się 15 czerwca nakładem Wytwórni Światowej. Klip stworzyła Wiktoria Frydrych z pomocą Piotra Muczko. 

Utwór "June" skomponował Rafał Konopka, pomysłodawca projektu "Ocean of Noise" oraz Michał Wiraszko znany z zespołu Muchy. Autorem słów piosenki jest Michał Wiraszko.Wykonawcy: Rafał Konopka - gitara, bas, klawisze, programowanie, Michał Wiraszko - wokal
Produkcja: Sławek & Wojtek Wiesławscy

Samego utworu możecie też posłuchać na serwisie SoundCloud:


0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Ocean of Noise to projekt stworzony przez Rafała Konopkę w 2007 roku przy współpracy z muzykami z polskiej sceny alternatywnej. Materiał został zarejestrowany w białostockim studio hertz, a w czerwcu 2013 wydany nakładem Wytwórni Światowej (CZYTAJ WIĘCEJ)

O wydarzeniach związanych z projektem Ocean of Noise na bieżąco informujemy przez naszą OFICJALNĄ STRONĘ oraz na FACEBOOKU. Więcej wskazówek, jak nas znaleźć - w zakładce KONTAKT

Część naszych utworów jest dostępna do słuchania za darmo. Znajdziesz je w zakładce MUZYKA - utwory udostępniamy poprzez serwis YouTube oraz SoundCloud. Zapraszamy też na nasze KONCERTY oraz zachęcamy do KUPIENIA PŁYTY.