Ocean of Noise walczy o Męskie Granie - jak głosować?

Jak głosować? Krok po kroku

Jak już wiecie - Ocean of Noise walczy, by zagrać na tegorocznym Męskim Graniu (pisaliśmy o tym tutaj). Większość z Was zapewne doskonale orientuje się, co zrobić by na nas zagłosować. Ale na wszelki wypadek przygotowaliśmy mały przewodnik Krok po kroku, pokazujący jak oddać swój głos w plebiscycie. Mamy nadzieję, że będzie Wam pomocny.

 

Uwaga: aby zagłosować musisz mieć konto w serwisie Facebook.

Krok 1. Wejdź na stronę aplikacji do głosowania na profilu Męskiego Grania (kliknij tutaj: http://goo.gl/A25CL)

Krok 2. Jeśli jeszcze nie jesteś fanem Męskiego Grania - kliknij Lubię to (to warunek konieczny, by można było wziąć udział w głosowaniu).
Krok 3. Aplikacja Męskiego Grania poprosi Cię o uprawnienia typu. dostęp do e-maila etc. Jest to niezbędne, by Organizator mógł Cię poinformować o wygranej (głosując bierzesz udział w losowaniu atrakcyjnych nagród). Kliknij OK.Krok 4. Załaduje Ci się aplikacja do głosowania z listą zespołów. (Jeśli to nie nastąpi - odśwież stronę wciskając klawisz F5)

Krok 5. Znajdź na liście Ocean of Noise (jesteśmy pod koniec listy) i kliknij "Zagłosuj".Muzycy z Ocean of Noise,
Maja, Rafał, Maciej, Mateusz i Piotr,
serdecznie dziękują za głosy!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Ocean of Noise to projekt stworzony przez Rafała Konopkę w 2007 roku przy współpracy z muzykami z polskiej sceny alternatywnej. Materiał został zarejestrowany w białostockim studio hertz, a w czerwcu 2013 wydany nakładem Wytwórni Światowej (CZYTAJ WIĘCEJ)

O wydarzeniach związanych z projektem Ocean of Noise na bieżąco informujemy przez naszą OFICJALNĄ STRONĘ oraz na FACEBOOKU. Więcej wskazówek, jak nas znaleźć - w zakładce KONTAKT

Część naszych utworów jest dostępna do słuchania za darmo. Znajdziesz je w zakładce MUZYKA - utwory udostępniamy poprzez serwis YouTube oraz SoundCloud. Zapraszamy też na nasze KONCERTY oraz zachęcamy do KUPIENIA PŁYTY.