Ocean of Noise w wersji cyfrowej!

Premiera debiutanckiego albumu Ocean of Noise wkrótce na Off Festivalu w Katowicach. Jednak jeśli korzystacie z serwisów streamingowych, już dziś możecie posłuchać naszego albumu! Możecie też kupić album w wersji MP3!
Płyta Ocean of Noise dostępna jest już w serwisach strumieniujących muzykę.
“Ocean of Noise” przedpremierowo trafił właśnie do wszystkich liczących się serwisów udostępniających muzykę online. Na pierwszy ogień poszedł WiMP. Redaktorzy tego serwisu bardzo dbają o bazę polskich wykonawców, więc cieszymy się, że tam po raz pierwszy mogliście posłuchać naszych piosenek. Ale nasz album jest też dostępny już na pozostałych serwisach (linki poniżej).

Posłuchajcie albumu Ocean of Noise na:

Słuchaj albumu Ocean of Noise na WiMP

Słuchaj albumu Ocean of Noise na Spotify

Słuchaj albumu Ocean of Noise na Deezer

A jeśli lubicie muzykę w formie cyfrowej (a nie przepadacie za CeDekami) oraz chcielibyście mieć nasz album na własność, możecie już go nabyć w formie plików mp3 na serwisie iTunes. Wkrótce będzie dostępny również w innych sklepach. Szczegółowa lista pojawi się na naszej podstronie "gdzie kupić?".

Udanego słuchania! Jesteśmy ciekawi Waszych opinii.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Ocean of Noise to projekt stworzony przez Rafała Konopkę w 2007 roku przy współpracy z muzykami z polskiej sceny alternatywnej. Materiał został zarejestrowany w białostockim studio hertz, a w czerwcu 2013 wydany nakładem Wytwórni Światowej (CZYTAJ WIĘCEJ)

O wydarzeniach związanych z projektem Ocean of Noise na bieżąco informujemy przez naszą OFICJALNĄ STRONĘ oraz na FACEBOOKU. Więcej wskazówek, jak nas znaleźć - w zakładce KONTAKT

Część naszych utworów jest dostępna do słuchania za darmo. Znajdziesz je w zakładce MUZYKA - utwory udostępniamy poprzez serwis YouTube oraz SoundCloud. Zapraszamy też na nasze KONCERTY oraz zachęcamy do KUPIENIA PŁYTY.