Płyta Ocean of Noise do nabycia w sklepach muzycznych!


Płyta "Ocean of Noise" jest już dostępna w sklepach z płytami!
Niedawno informowaliśmy o przedpremierowym udostępnieniu naszego albumu w serwisach streamingowych. Teraz z przyjemnością informujemy, że nasze dzieło, już w wersji namacanej płyty CD, jest do nabycia w sklepach muzycznych. Bez problemu możecie ją zamówić na stronie dystrybutora - Sonic Records oraz w Empiku.

Na zachętę, parę słów od dystrybutora :
Ocean of Noise to solowy projekt Rafała Konopki. Wcześniej muzyk dał się poznać jako jedna z wiodących postaci białostockich zespołów sceny alternatywnej. Autorska koncepcja to kolejny etap w jego muzycznych poszukiwaniach. Album ,,Ocean of Noise" cechuje lekkość formy, bezpretensjonalność melodii i subtelna produkcja. Do współpracy nad projektem muzyk zaangażował szereg artystów polskiej sceny niezależnej. [...] Fuzja zgrabnych melodii ze staranną produkcją powinna połączyć fanów muzyki niezależnej i alternatywnego popu.
Przekonajcie się sami, jak brzmi Ocean of Noise. Zachęcamy do wzbogacenia swojej kolekcji o nasz krążek.


logo Empiku

Pełna lista sklepów, w których można nabyć album "Ocean of Noise" na podstronie "Gdzie kupić?"


0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Ocean of Noise to projekt stworzony przez Rafała Konopkę w 2007 roku przy współpracy z muzykami z polskiej sceny alternatywnej. Materiał został zarejestrowany w białostockim studio hertz, a w czerwcu 2013 wydany nakładem Wytwórni Światowej (CZYTAJ WIĘCEJ)

O wydarzeniach związanych z projektem Ocean of Noise na bieżąco informujemy przez naszą OFICJALNĄ STRONĘ oraz na FACEBOOKU. Więcej wskazówek, jak nas znaleźć - w zakładce KONTAKT

Część naszych utworów jest dostępna do słuchania za darmo. Znajdziesz je w zakładce MUZYKA - utwory udostępniamy poprzez serwis YouTube oraz SoundCloud. Zapraszamy też na nasze KONCERTY oraz zachęcamy do KUPIENIA PŁYTY.