Wideo promujące koncert Ocean of Noise

Jak już informowaliśmy - 11 października zagramy w białostockiej Famie razem z Muchami oraz Peterem J. Birchem, To dla nas ważne wydarzenie i liczymy, że zechcecie w nim uczestniczyć razem z nami. Gwarantujemy świetne brzmienie i bogate w doznania muzyczne podróże. Aby uchylić rąbka przygotowań oraz dać przedsmak tego, co czeka nas tego piątkowego wieczora, przygotowaliśmy dla Was wideo promujące nasz występ. Zapraszamy do obejrzenia oraz zapraszamy na spotkanie w klubie Fama.

(Strona wydarzenia na Facebooku oraz portalu Last.fm).

Wideo promujące wspólny koncert Ocean of Noise, zespołu Muchy oraz Petera J. Bircha (11 października 2013, Klub Fama, Białystok)


0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Ocean of Noise to projekt stworzony przez Rafała Konopkę w 2007 roku przy współpracy z muzykami z polskiej sceny alternatywnej. Materiał został zarejestrowany w białostockim studio hertz, a w czerwcu 2013 wydany nakładem Wytwórni Światowej (CZYTAJ WIĘCEJ)

O wydarzeniach związanych z projektem Ocean of Noise na bieżąco informujemy przez naszą OFICJALNĄ STRONĘ oraz na FACEBOOKU. Więcej wskazówek, jak nas znaleźć - w zakładce KONTAKT

Część naszych utworów jest dostępna do słuchania za darmo. Znajdziesz je w zakładce MUZYKA - utwory udostępniamy poprzez serwis YouTube oraz SoundCloud. Zapraszamy też na nasze KONCERTY oraz zachęcamy do KUPIENIA PŁYTY.