Wywiad w Faktach BiałystokPaweł Waliński z redakcji Faktów Białystok przeprowadził wywiad z Rafałem Konopką, liderem projektu Ocean of Noise.

Rozmawialiśmy o ostatnich wydarzeniach wokół zespołu, o powstawaniu płyty oraz najbliższych planach.

Paweł Waliński: Puśćmy wodze fantazji. Gdybyś mógł mieć każdego… Może ci nawet Penderecki zrobić falsety… kogo byś chciał? 
Rafał Konopka: Kiedyś kolega wysłał mi link do numeru Curly Heads, zespół w którym śpiewa Dawid Podsiadło. I wtedy to było nienajlepsze. Ale dziś spoko byłoby zrobić coś z Dawidem… Na pewno super by było, gdybym mógł zrobić coś z Misią Furtak z Très B albo Samborem Kostrzewą…Kiedyś nawiązałem kontakt z wokalistą zespołu The Coral Sea, byliśmy bliscy współpracy ale zerwał nam się kontakt i niestety nie wyszło.

Więcej do przeczytania na łamach Faktów Białystok w artykule "Peel by się nimi zainteresował".0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Ocean of Noise to projekt stworzony przez Rafała Konopkę w 2007 roku przy współpracy z muzykami z polskiej sceny alternatywnej. Materiał został zarejestrowany w białostockim studio hertz, a w czerwcu 2013 wydany nakładem Wytwórni Światowej (CZYTAJ WIĘCEJ)

O wydarzeniach związanych z projektem Ocean of Noise na bieżąco informujemy przez naszą OFICJALNĄ STRONĘ oraz na FACEBOOKU. Więcej wskazówek, jak nas znaleźć - w zakładce KONTAKT

Część naszych utworów jest dostępna do słuchania za darmo. Znajdziesz je w zakładce MUZYKA - utwory udostępniamy poprzez serwis YouTube oraz SoundCloud. Zapraszamy też na nasze KONCERTY oraz zachęcamy do KUPIENIA PŁYTY.