Nowy teledysk do piosenki
'I Want You' (feat. Magdalena Noweta)


Zmysłowy, emocjonalny, surrealistyczny - taki jest teledysk do piosenki “I Want You”. To drugi klip do piosenki z albumu Ocean of Noise.

Piosenkę “I Want You” na debiutanckim krążku Ocean of Noise wykonuje Magdalena Noweta, (znana m.in. z Break Horses). Rafał Konopka, lider i twórca projektu Ocean of Noise, współpracował już z artystami z Poznania, Wrocławia i Warszawy. Nowy teledysk to owoc kooperacji z krakowskimi twórcami: reżyserowała młoda fotografka Marta Mamoń, rekwizyty przygotował Albin Wojdyło z Pracowni Nocy, a w głównej roli wystąpiła modelka Natalia Erdman.

- Myślę, że klimat utworu pasuje do estetyki, jaką prezentuję w swoich fotografiach. Bez problemu dopasowałam i włączyłam swoje pomysły do jego brzmienia - podkreśla Marta Mamoń. Reżyserka tworzyła wcześniej filmy modowe, co pozwoliło stworzyć na potrzeby teledysku wysmakowane kadry. Senną estetykę i powolny rytm narracji filmu przerywają surrealistyczne wstawki. Doskonale korespondują z dramaturgią wokalu Magdaleny Nowety.

“I Want You” to drugi utwór z debiutanckiej plyty “Ocean of Noise”, który doczekał się teledysku. Premierę krążka promował film do utworu “June” (współtworzył go Michał Wiraszko z Much).

- Praca Marty Mamoń pokazuje zupełnie inne odczytanie naszej muzyki, niż miało to miejsce przy poprzednim klipie - podkreśla Rafał Konopka, lider projektu. - Od dawna szukałem pomysłów dla tego utworu. To, co zaproponowała Marta najlepiej trafia w nastrój kompozycji - dodaje.0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Ocean of Noise to projekt stworzony przez Rafała Konopkę w 2007 roku przy współpracy z muzykami z polskiej sceny alternatywnej. Materiał został zarejestrowany w białostockim studio hertz, a w czerwcu 2013 wydany nakładem Wytwórni Światowej (CZYTAJ WIĘCEJ)

O wydarzeniach związanych z projektem Ocean of Noise na bieżąco informujemy przez naszą OFICJALNĄ STRONĘ oraz na FACEBOOKU. Więcej wskazówek, jak nas znaleźć - w zakładce KONTAKT

Część naszych utworów jest dostępna do słuchania za darmo. Znajdziesz je w zakładce MUZYKA - utwory udostępniamy poprzez serwis YouTube oraz SoundCloud. Zapraszamy też na nasze KONCERTY oraz zachęcamy do KUPIENIA PŁYTY.