Hałas w eterze - Ocean of Noise na żywo w Polskim Radiu Białystok

Ocean of Noise zagra przed największą publicznością na Podlasiu! 2 marca na antenie Radia Białystok zaprezentują słuchaczom utwory ze swojego debiutanckiego albumu. Gościnnie wystąpi Michał Wiraszko z zespołu Muchy.

Rafał Konopka, twórca i lider zespołu, wraz z ekipą w składzie Maja Chmurkowska, Maciej Niemczynowicz, Mateusz Kaczyński, Piotr Tokajuk oraz Emilia Konopka grali naprawdę przebojowe lato i jesień. W sierpniu mieli premierę swojego albumu na OFF Festiwalu. W połowie października, wraz z zespołem Muchy oraz Peterem J. Birchem dali żywiołowy koncert w białostockiej Famie. Zima im też niestraszna - nastał czas, by melodie, hałas i teksty Rafała i Spółki dotarły do słuchaczy Radia Białystok. 

Ocean of Noise to z pewnością największe ubiegłoroczne odkrycie białostockiej sceny muzycznej i jeden z ciekawszych debiutów w Polsce. Zauważyli to krytycy, którzy zgodnie chwalili nową muzykę, zaś single i cały album trafiły do kilku muzycznych podsumowań roku 2013 (m.in. na UwolnijMuzykę.pl).

- Mamy do czynienia z jednym z najbardziej ambitnych i udanych projektów na naszej scenie - pisał na T-Mobile Music Marcin Bieniek.

- Projekt Rafała Konopki spokojnie może powędrować na półkę: wyjątkowe debiuty. Koncerty na Open’erze wydają się pewne - prorokuje Wojciech Przylipiak w dodatku Kultura w Gazecie Prawnej.

- Do tej pory Białystok był miastem rzadko przywoływanym na afisze w kręgach muzycznych. Mam nadzieję, że cała sytuacja się zmieni, a to dzięki debiutanckiej płycie Rafała Konopki - zauważa Katarzyna Matuszyńska, UwolnijMuzykę.pl.

Na koncercie w Radiu Białystok piosenki Ocean of Noise zaśpiewają Michał Wiraszko (z zespołu Muchy) oraz Maja Chmurkowska (znana z białostockiej Zerovy). Dariusz Car (Pokrak) zaśpiewa z kolei piosenki zespołu Melody Raf, z którego wywodzi się część muzyków Ocean of Noise. Występ zilustrują prace, które przygotowała artystka wideo - Munn. Jej prace wspierały muzyków m.in. na festiwalach Plateaux czy Selector.

Cena biletów: do zdobycia na antenie Radia Białystok
Miejsce koncertu: Radio Białystok
Transmisja na antenie radia: http://www.radio.bialystok.pl/ oraz na częstoliwości 99,4 FM (Białystok), 87,9 FM (Łomża), 98,6 FM (Suwałki), 104,1 FM (Siemiatycze), 89,4 FM (Białowieża)
Data koncertu: 2 marca 2014, godz. 18:05

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Ocean of Noise to projekt stworzony przez Rafała Konopkę w 2007 roku przy współpracy z muzykami z polskiej sceny alternatywnej. Materiał został zarejestrowany w białostockim studio hertz, a w czerwcu 2013 wydany nakładem Wytwórni Światowej (CZYTAJ WIĘCEJ)

O wydarzeniach związanych z projektem Ocean of Noise na bieżąco informujemy przez naszą OFICJALNĄ STRONĘ oraz na FACEBOOKU. Więcej wskazówek, jak nas znaleźć - w zakładce KONTAKT

Część naszych utworów jest dostępna do słuchania za darmo. Znajdziesz je w zakładce MUZYKA - utwory udostępniamy poprzez serwis YouTube oraz SoundCloud. Zapraszamy też na nasze KONCERTY oraz zachęcamy do KUPIENIA PŁYTY.